ЛІТНЯ ТЕРАСА НА ДАХУ З ВИДОМ НА ДНІПРО

Головна ЛІТНЯ ТЕРАСА НА ДАХУ З ВИДОМ НА ДНІПРО

Ресторан на воді «Фараон» запрошує насолодитися унікальною атмосферою і вишуканими стравами від шеф-кухаря, який знає, що таке гармонія смаку, стилю і краси. Літня тераса приймає гостей, а колектив комплексу робить ваш відпочинок комфортним і незабутнім.

Наша гордість – унікальний пейзаж, який відкривається очам гостей. Розмістившись в одному боці, насолодіться видом на грандіозний пам’ятник Батьківщину-Мати, а з іншого боку представлений панорамний вид на красиву і величну річку. Саме те, що потрібно літнім вечором, щоб повечеряти і насолодитися прохолодою.

Панорамний вид на Дніпро з даху не залишить байдужим тих, хто любить романтику і хоче дивувати другу половинку. Тільки уявіть, наскільки буде романтичним побачення на даху в такій атмосфері з унікальним і смачним меню та вишуканими напоями. Додасть романтики легкий бриз, звук хвиль, вогні міста по той бік Дніпра …

Замовляючи романтичну вечерю на даху, ми допоможемо вам створити саме ту атмосферу, що підкорить будь-якої людини: приглушене світло, окремий столик, біла скатертина, холодна пляшка шампанського, красиві келихи, цікаві і смачні закуски. Залишаючись в готельно-ресторанному комплексі на ніч, отримаєте знижку до 50% від ціни номера.

Романтичне побачення на даху

Романтичне побачення на даху

У теплу пору року ресторан на даху в Києві готовий прийняти багато людей для проведення банкету по різному приводу. Тут можна провести час за неквапливою бесідою і використовувати терасу ресторану на даху для побачень, фотосесій, урочистостей на різну кількість персон.

Ресторан на даху так і манить своєю оригінальністю, широким меню, унікальним видом з терас і приємними цінами. Ви в самому центрі Києва, але завдяки тому, що комплекс розташований на воді, дме легкий бриз, відчувається, ніби ви знаходитесь за містом і всі проблеми залишилися далеко.

В інтер’єрі тераси втілені цікаві елементи декору, що залучають і заворожують. Шеф-кухарі готові запропонувати велику і смачне меню з української та європейської кухні, з якого можна підібрати їжу для побачення на даху, корпоративу, торжества або ділового обіду. Навіть в галасливий день або вечір тут ви насолодитеся затишком і тишею.

 

 

Банкет на літній терасі

Банкет на літній терасі