ОАЗИС В САМОМУ ЦЕНТРІ бурхливої СТОЛИЦІ

Фараон – самий екзотичний готель на річці в центрі Києва за доступною ціною для відпочинку і бізнесу.

Сауна

Знижка іменинникам на банкет

Сніданок включений у вартість

На номер категорії Люкс

АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН    АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН    АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН    АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН    АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН    АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН    АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН    АКЦІЯ    СПЛАТИМО ТАКСІ ЗА ВАС ДО НАС    150 ГРН   

About us

ПРО НАС

Готель «Фараон»
Бажаєте провести відпочинок в Києві зі смаком і незабутніми враженнями? Пропонуємо Вам зануритися в світ безмежної розкоші і гостинності разом з готельним комплексом Фараон – оазисом прямо в центрі бурхливої ​​столиці.

Готель Фараон поєднує в собі кращі традиції сходу, екзотичну архітектуру і сучасний підхід до відпочинку гостей. Наш комплекс являє собою плавучий готель, який пришвартований в мальовничому куточку річки Дніпро.
За роки діяльності ми зустріли тисячі гостей, серед яких зірки вітчизняної та зарубіжної естради, творчі і громадські діячі.

Наш готель просякнутий філософією далекого сходу, історією Стародавнього Єгипту і самобутністю розкішної
життя фараонів і Клеопатри. Багате оздоблення, неповторна архітектура і привітний прийом чекає кожного, хто цінує свою приватність і комфорт. Готель Фараон – один з небагатьох готельних комплексів Києва, з номерів якого відкривається панорама на річку Дніпро і мальовничі природні ландшафти берега.